Jak wybielić zęby – laserowe wybielanie zębów

Masz niezbyt atrakcyjny uśmiech? Chcesz poprawić koloryt swoich zębów, ale nie wiesz, która metoda będzie najskuteczniejsza? Dowiedz się jak wybielić zęby przy pomocy ekstremalnie skutecznej laserowej formuły.

Laserowe wybielanie zębów – co to takiego?

Wybielanie zębów przy wykorzystaniu specjalistycznego lasera, to rozwiązanie, którego skuteczność oscyluje w granicach poprawy o nawet 10-12 odcieni. Takiego wyniku nie osiągnie się w żaden inny sposób.

Wybielanie laserowe polega na naświetlaniu zęba (specjalnym światłem), który pokryty jest żelem z substancją aktywną (nadtlenkiem). Obecna aparatura pozwala zrealizować zabieg w ciągu kilkudziesięciu minut (wszystkie zęby).

Laserowe wybielanie – jak przygotować się do zabiegu

Przede wszystkim, zabieg wybielania przeprowadzany jest na zdrowych zębach. Zbyt duże ubytki, brak wypełnienia może powodować, że zabieg nie będzie mógł zostać przeprowadzony.

Przed zabiegiem zaleca się również realizację piaskowania lub mechanicznego usuwania osadu z zębów. Dzięki tym zabiegom efekt finalny będzie jeszcze bardziej imponujący.

Laserowe wybielanie – jak traktować zęby po zabiegu

Przede wszystkim, bezpośrednio po zabiegu (do kilku godzin) należy unikać przyjmowania jakichkolwiek pokarmów. Dozwolona jest tylko i wyłącznie woda mineralna (wolna od soków i innych dodatków).

Przez pierwsze kilka-kilkanaście dni należy unikać produktów zawierających naturalne barwniki. Nie można również pić kawy, herbaty oraz kolorowych napojów.

Wybielanie laserem – ile kosztuje zabieg?

Koszt zabiegu laserowego wybielania zębów przy wykorzystaniu najnowszej aparatury oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych. Efekty utrzymują się kilka-kilkanaście miesięcy (w zależności od zastosowanej profilaktyki).

Laserowe wybielanie zębów to metoda, która cały czas jest przedmiotem badań. Technologia cały czas dostarcza coraz to skuteczniejsze rozwiązania, które pozwalają uzyskiwać jeszcze lepsze rezultaty. Obecnie można liczyć na poprawę koloru o nawet 12 odcieni. Żadna inna metoda nie pozwala na osiągnięcie takich rezultatów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*