Sposoby na opóźnianie wytrysku

Kobiety bardzo często niezadowolone są z jakości stosunku ze swoim partnerem. Panie narzekają głównie na nieodpowiedni czas trwania zbliżenia. Mówiąc kolokwialnie – ich niezadowolenie jest wynikiem tzw. przedwczesnego wytrysku.

Wielu mężczyzn osiąga orgazm zdecydowanie szybciej. Panowie potrafią osiągnąć satysfakcję seksualną po kilku minutach, co z całą pewnością nie jest zadowalające dla Pań. Co zatem zrobić by opóźnić ejekulację?

Sposób na opóźnienie wytrysku

Wielu mężczyzn niemal za cel obiera sobie zadanie opóźnienia wytrysku. Wszakże, poprawi to nie tylko doznania ich partnerki, ale także własne.

Choć, szeroko reklamowane są wszelakiego rodzaju suplementy diety i inne specyfiki, które rzekomo poprawiają sprawność seksualną, to my zalecamy inne rozwiązanie – zdrowsze i stanowiące swojego rodzaju gwarancję skuteczności.

Zdrowy styl życia, a sprawność seksualna

To w jaki sposób dbamy o własny organizm odbija się na kondycji całego naszego ciała, w tym także sprawności seksualnej. Dowiedziono, że prowadzenie zdrowego stylu życia przekłada się na brak problemów z potencją oraz przedwczesnym wytryskiem.

Warto przy tym jednak zauważyć, że zmiana trybu życia nie będzie skutkowała automatyczną poprawą. Proces ten jest długotrwały, ale sprawdzony, pewny i zdrowy. Niemalże gwarantuje efekty. Co zatem zrobić, by opóźnić wytrysk?

Zmiana powinna dotyczyć każdego naszego aspektu życia. Przede wszystkim należy zadbać o pięć podstawowych elementów:

  1. Dietę – pełnowartościowy, zdrowy jadłospis.
  2. Aktywność fizyczną – regularny, kilkudziesięciominutowy trening.
  3. Sen – regularny rytm dobowy.
  4. Relaks – codzienne, kilkudziesięciominutowe ćwiczenia relaksacyjne (np. joga).
  5. Badania – systematyczna kontrola organizmu.

Oczywiście zmianę trybu życia należy wprowadzać stopniowo. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednocześnie stosować sprawdzone suplementy diety.

Zmiana trybu życia przyniesie również wiele innych korzyści, między innymi poprawę samopoczucia, czy ogólną kondycję organizmu (fizyczną oraz psychiczną).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*